דרוש מתכנת וורדפרס לבניית אתר קהילתי שעוסק בחליפין

תקציב: 

1000

קטגוריה: 

 • דרוש מתכנת וורדפרס אלוף, קליבר מסוג ההאקרים הפיראטיים לעבודה מיידית דחופה בבניית אתר קהילתי שעוסק בכלכלת חליפין.בנוסף, לאתר וורדפרס אחר שלי שכבר קיים, צריכה תיכנות של תוסף דמוי יומן של גוגל -מערכת שעות שניתן להטמיע באתר וכל גולש יוכל להטמיע לא רק מידע אלא גם קישורים ושהמידע יתעדכן בסיכרון אונליין . יש לי מפרט-אפיון מוכן למי שחושב שיוכל לעשות את זה .

  בנוסף, לעוד אתר שלישי שקיים, צריכה להתאים את האתר למובייל כי כרגע הוא יושב על עיצוב קנבס מיושן שההתאמה למובייל לא מובניית בו

  שלושת האתרים מאפשרים גישה חופשית חינם לכל דורש למידע חשוב -  האתר  הראשון  זה למען קהילת חליפין, האתר השני למען ילדים והשלישי- שהוא בעצם הראשון שנוצר - לעזור להורים ומבוגרים לעשות שינוי תודעתי  כדי שיהיו ראויים לילדים להתפתח. 

  בקיצור - אתה שם, אני צריכה אותך בדחיפות להיות איש התמיכה הטכנית הקבוע שלי

  תמורה כספית 60 ש"ח לשעה. בשגרה: לפחות 10 שעות בחודש. בהתחלה הרבה יותר. כמה שיותר שתוכלו לתת - עדיף מבחינתי להתקדם מהר ככל האפשר. הכי דחוף זה אתר הקהילה , צריך לעלות לאוויר תוך ימים. יש כבר את כל התוכן והמבנה והכל. רק ליישם. (האתר תוכנן בדרופל וצריך להמיר אבל בעצם זה להתחיל מחדש כי אין לי הרשאה לקודים וזו גם מערכת ניהול אחרת...) 

  תמורה רוחנית - הבנות ממאגר הידע שלי - אפשר להתוודע לחלק מהן באתר שינוי תודעתי. אני מלווה תהליכי שינוי ומלמדת מוסמכת את מידעי תודעת העל. לעבוד איתי משמע לעבוד עבור עצמכם ולהתוודע לעוצמתכם. אני מלמדת תקשור עם הילד הפנימי ואת מיומנות תהליכי הבריאה האישית . זה מעניין, מאד מעניין. לעבוד איתי זה התפתחות. אני מציעה את העבודה הזו למי שבוחר להתפתח בתחום המומחיות שנועד לו: איש אש שאלוף בטכנולוגיות מתקדמות ורוצה לעזור לי לשדרג את ההבנות שלי באמצעות הטכנולוגיה כך שיוכלו לקיים גם את הקיום הארצי שלי, וגם שלכם. אני מודעת לכך ש 60 שקלים לשעה נחשב מעט בשוק, אבל מבטיחה לכם שמה שתקבלו מעבודה איתי ערכו גבוה משאפשר למדוד בכסף .

  למה כל כך מעט? לא משום שיש לי כוונה לנצל אלא להיפך- משום שיש לי הרבה מה לתת מעבר לכסף. בגלל שאני כבר שנה וחצי עובדת בבניית אתר שמספק מידע חופשי בחינם לטובת ההתפתחות האנושית ולא יודעת עדיין איך להמיר את ההבנות שלי לכסף גשמי מקיים. לשם כך אני צריכה את הידע הטכנולוגי שלכם: כדי לייצר מערכת שמאפשרת מעבר אנרגטי של תמורה בעבור תרומה, ללא שימוש בכסף. 

  זה מן מנגנון סינון כזה למגנט אליי רק את מי שבאמת באמת רוצה. מי שחש שמדוייק לו לעזור לי

  בקיצור, אשמח מאד אם תתקשרו בהקדם. תחילת עבודה מיידית. היום.

   
   

  נעמה וייס טוהר, מלווה תהליכי שינוי תודעתי

  מנחת לימודי תודעת העל וירטואליים וקבוצות הורים ואנשי חינוך

  שיעורים פרטיים לילדים-ליווי תהליך למידה עצמאי במחשב

  אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/

  בית שינוי תודעתי, קו ייעוץ טלפוני ווירטואלי 077-5348470

  naama.w.tohar@gmail.com נייד 052-4670045