אינדקס אתרים

קבוצת יכין ממשיכה בחזונו של מר שמעון לקדם ולפתח את ישראל, והיא מעבדת אלפי דונמים, מחדשת נטיעות ובתהליכי בחינה מתמדת של זנים חדשים וטכנולוגיות חקלאיות מתקדמות.
פרויקט טריגו גלילות יקום על קו התפר שבין תל אביב לרמת השרון ובמפגש בין נתיבי איילון, כביש 5, דרך נמיר וצפונית לרמת אביב ג'. פרויקט טריגו גלילות נחשב לפרויקט המגורים והעסקים הגדול בישראל.
חזון השכונות הירוקות של כפר סבא הינו חזון ירוק הדוגל בהקמת שכונה ידידותית לבני האדם בסביבה אורבנית. המטרה היא ליצור סביבה בריאה לטובתם הנפשית והפיזית של התושבים ומתוך מסורת של עיר ירוקה. פרויקט כפר סבא צפון מציע זכות לדירה בעתודת הקרקע האחרונה לבניה בכפר סבא ואיכות חיים מהגבוהות ביותר בארץ.
העיר כפר סבא מונה כ-93,000 תושבים וקצב הגידול של האוכלוסייה הינו מהיר. מתחם בן יהודה צפון הוא עתודת הקרקע האחרונה שנותרה בעיר לאחר שאישרו וממשו את כס/60 וכס/80 הידועים כ"כפר סבא הירוקה".
מדובר בפרויקט בניה מהגדולים ביותר שידעה כפר סבא,השטח המדובר כולל קרקעות פרטיות של תושבים ותיקים וידועים בכפר סבא ובעלי עסקים. קבוצת טריגו מספקת מכלול שירותי מעטפת מקצועיים לכל תחום הנדל"ן לרבות מימון והיא עובדת מול גופים ויזמים מכל רחבי הארץ. החברה מורכבת מצוות יועצי נדל"ן מוסמכים ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.
קצב הגידול של האוכלוסייה בכפר סבא נחשב למהיר מאוד ונכון להיום העיר כפר סבא מונה כ-93,000 תושבים. זה הזמן לבחור כפר סבא צפון – מתחם "כפר סבא צפון" הוא עתודת הקרקע האחרונה בעיר !
קבוצת טריגו נדל"ן מציעה השקעות בקרקעות, בפרויקטים למגורים ובאפיקי נדל"ן שונים.
קבוצת "טריגו נדלן" נוסדה על ידי איש העסקים טל פרץ, עורך הדין רון נובוטני והיזם גל פאר ומתמחה באיתור, רכישה, השבחה ותכנון מקיף של קרקעות ברחבי הארץ. השלושה ייסדו את החברה לאחר היכרות רבת שנים ובשילוב תכונות מפתח בהן יזמות, דבקות במטרה, החלטיות, מקצועיות, יסודיות ויושרה.
בנייה ירוקה בישראל כבר הולכת ותופסת תאוצה. חברת שיכון ובינוי פועלת כבר כמה שנים לקידום הנושא בארץ.

עמודים